Uw IP

ISP

Locatie

MOBIELE
DESKTOP
Home " Blog " Stage: Online marketing & communicatie

Stage: Online marketing & communicatie

Wil je ontdekken wat je leuk vindt op het gebied van marketing en communicatie? Of weet je het al, maar wil je gewoon veel leren? Dan hebben wij de perfecte stage voor jou. Bij GOOSE VPN maakt iedereen evenveel impact.

WIJ ZIJNOOSE

En we zijn op een missie. Een missie om iedereen weer controle te geven over hun online bestaan. Niet alleen voor tech nerds maar vooral voor de gewone gebruiker en voor het (grote en kleine) MKB. Met onze super eenvoudige software werken we aan een veilige online wereld waar niets wordt geblokkeerd op basis van je regio en je veilig en privé op het web kunt surfen.

We zijn een jong bedrijf (de gemiddelde leeftijd is 28 jaar) en we hebben een hele leuke informele cultuur. Je bent bij ons op de juiste plek als je niet bang bent voor de grootste plannen en net zo ambitieus bent als wij. De komende tijd ligt de focus op groei en het verbeteren van onze processen. Ons team bestaat nu uit ongeveer 15 Ganzenkoppen; ontwikkelaars, it'ers, marketing- en supportmedewerkers.

DIT WORDT JOUW MISSIE

We staan aan het begin van een complete rebranding. We gaan bijvoorbeeld een nieuwe lijn lanceren voor de zakelijke markt. En we willen ook onze particuliere lijn volwassener maken. We zijn de enige Nederlandse VPN-aanbieder en willen graag heel Nederland veroveren met onze oplossingen. Daar help jij bij!

We investeren veel in online marketing, dus je gaat aan de slag met SEO, SEA en sociale media. Maar hier houdt het niet op. Als start-up hebben we nog een klein team en dat biedt extra mogelijkheden voor jou. Uiteindelijk werken we met z'n allen aan de juiste klantbeleving en kun jij ook meedenken. Samen met ons team zorg je ervoor dat we inspelen op de interesses van de doelgroep.

DIT ZIJN JE TAKEN

 • Instagram, FaceBook, Youtube en LinkedIn pagina's opzetten en onderhouden
 • E-mailmarketingcampagnes bedenken en opzetten
 • Inhoud schrijven
 • Website beheren
 • Ondersteuning bieden bij ons (re)brandingproces
 • Marketingcampagnes bedacht en opgezet
 • Analytisch versterken door de marketingcijfers te rapporteren (Google Analytics)

 

DEZE VAARDIGHEDEN HELPEN JE MISSIE

 • Je hebt affiniteit met online marketing in de breedste zin van het woord.
 • We zijn een techbedrijf, dus je moet handig zijn met computers 😉
 • Je bent nieuwsgierig en leergierig
 • Je bent onafhankelijk, assertief en durft om hulp te vragen
 • Je hebt goede communicatieve vaardigheden
 • Minimaal 3e jaars HBO
 • Je spreekt en schrijft perfect Nederlands en Engels is geen probleem.

 

DIT BIEDEN WE JE

 • Stagevergoeding van 400 per maand op fulltime basis
 • Veel vrijheid, waardoor je je op verschillende gebieden kunt ontwikkelen.
 • Een ambitieus en enthousiast team van collega's
 • Een laptop, die je ook privé kunt gebruiken tijdens je stage;)
 • Bijdragen aan de groei en ontwikkeling van start-up tot scale-up
 • De mogelijkheid om te oefenen voor onze tafeltennis- en tafelvoetbaltoernooien
 • Een platte organisatiestructuur: iedereen heeft invloed, ook jij als stagiair
 • Het coolste kantoor van Rotterdam, namelijk aan het water van de Maas!
 • Wandel tijdens je pauze buiten met onze kantoorhond Rebel.

Ben jij de persoon die we zoeken en wil je samen met ons op missie? Mooi! Stuur je CV & motivatie naar Anouk ter Harmsel via [email protected].

Neem de controle over je online personal space terug

1 abonnement voor al je apparaten
Servers in meer dan 25 landen
Super eenvoudige apps
24/7 ondersteuning
Cyberalarm
30 dagen geld-terug-garantie