HANDY
DESKTOP
kantoor goose vpn
Home / Blog / Stage: Marketing en Communicatie

Stage: Marketing en Communicatie

WIJ ZIJN GOOSE

En wij zijn op een missie. Een missie om iedereen controle terug te geven over hun online bestaan. Niet alleen voor technerds, maar juist voor de gewone gebruiker en voor het (groot en klein) MKB. Met onze supergemakkelijke software werken we aan een veilige onlinewereld waarbij niets is geblokkeerd obv je regio en je je veilig en privé op het web kan begeven.

We zijn een jong bedrijf (gemiddeld is de leeftijd 28 jaar) en we hebben een hele leuke informele cultuur. Je zit goed bij ons als je niet bang bent voor de grootste plannen en net zo ambitieus bent als ons. De komende tijd ligt de focus op groei en het verbeteren van onze processen. Ons team bestaat nu uit ongeveer 15 Gooseheads; developers, IT’rs, marketing en supportmedewerkers.

DIT WORDT JOUW MISSIE

We staan aan het begin van een volledige rebranding. Zo gaan we een nieuwe lijn lanceren voor op de zakelijke markt. En willen we ook onze particuliere lijn volwassener maken. We zijn de enige Nederlandse VPN provider en willen dan ook graag heel Nederland veroveren met onze oplossingen. Daar ga jij bij helpen!

We zetten veel in op online marketing, je gaat dus aan de slag met SEO, SEA en social media. Maar hier stopt het niet. We hebben als start up nog een klein team en dat biedt extra kansen voor jou. Uiteindelijk werken we met z’n alle aan de juiste customer experience en mag je ook hierin meedenken. Samen met ons team zorg je ervoor dat we inspelen op de interesses van de doelgroep.

DIT WORDEN JOUW TAKEN

 • Instagram, FaceBook, Youtube en LinkedIn pagina’s opzetten en bijhouden
 • Bedenken en opzetten van e-mail marketingcampagnes
 • Content schrijven
 • Website beheren
 • Ondersteuning bieden bij ons (re)brandingstraject
 • Bedenken en opzetten van Marketing Campagnes
 • Analytisch sterker worden door de marketingcijfers te rapporteren (Google Analytics)

 

DEZE SKILLS HELPEN JOUW MISSIE

 • Je hebt affiniteit met online marketing in het breedste zin van het woord.
 • We zijn een tech bedrijf, dus je moet wel handig zijn met computers;)
 • Je bent nieuwsgierig en leergierig
 • Je bent zelfstandig, assertief en durft om hulp te vragen
 • Je hebt goede communicatieve vaardigheden
 • Minimaal 3e jaars HBO
 • Je spreekt en schrijft perfect Nederlands en Engels is ook geen probleem.

 

DIT BIEDEN WE JOU

 • Stagevergoeding
 • Veel vrijheid, waardoor jij je op verschillende delen kan ontwikkelen.
 • Een ambitieus en enthousiast team van collega’s
 • Een laptop, die je ook privé mag gebruiken tijdens de duur van je stage;)
 • Bijdrage leveren aan de groei en ontwikkeling van start-up naar scale-up
 • De mogelijkheid om te oefenen voor onze ping pong- en tafelvoetbaltoernooien
 • Een platte organisatiestructuur: iedereen maakt impact, ook jij als stagiair(e)
 • Het coolste kantoor in Dordrecht
 • Lekker een rondje buiten lopen in je pauze met onze kantoorhond Rebel.

Ben jij de persoon die wij zoeken en wil je samen met ons op een missie? Mooi! Stuur dan je cv & motivatie naar Anouk ter Harmsel via hr@goosevpn.com.

Neem de controle over jouw online leven terug

AVG-proof
1 abonnement voor al je apparaten
Servers in meer dan 25 landen
Super simpele apps
24/7 technische ondersteuning
Cyber Alarm
30 dagen geld terug garantie